Herbak
Zagęszczanie włosów 2023-04-03T15:28:17+00:00

Zabiegi – Zagęszczanie włosów

Z problemem łysienia lub nadmiernego wypadania włosów mierzy się wiele kobiet oraz mężczyzn. Z pomocą przychodzą im gabinety medycyny estetycznej takie, jak nasze. Lśniąca i bujna fryzura to marzenie wielu naszych klientów i jesteśmy usatysfakcjonowani, że możemy być dla nich wsparciem w ich staraniach.

Korzystając z oferty naszego gabinetu medycyny estetycznej w Białymstoku możecie Państwo wykonać jeden z kilku rekomendowanych przez nas zabiegów na m.in. leczących łysienie androgenowe. Męskie i damskie kuracje lecznicze oraz zagęszczające włosy przy użyciu osocza bogatopłytkowego lub preparatów peptydowych, tj. Preparat Dr. Cyj czy Hair Filler, potrafią przynieść oczekiwane efekty w postaci wypełnienia przerzedzonej przestrzeni na skórze głowy.

Peptydowa terapia włosów męska i damska, podobnie jak iniekcja osocza bogatopłytkowego polegają na wstrzyknięciu substancji aktywnych w okolice mieszków. Bogata w składniki odżywcze terapia pobudza je do działania i wzrostu, w efekcie czego nasi pacjenci mogą zauważyć redukcję wypadania włosów oraz łysienia. Jednocześnie zagęszczenie męskich i damskich włosów osoczem bogatopłytkowym oraz korzystanie z peptydowego ostrzykiwania skóry głowy może złagodzić skutki oraz wspierać leczenie łysienia androgenowego. Choroba ta ma podłoże genetyczne i dotyka zarówno kobiety, jak i mężczyzn. W naszym gabinecie medycyny estetycznej pracujemy m.in. na produktach Dr. Cyj i Hair Filler. Marki Dr. Cyj oraz Hair Filler zajmują się produkowaniem środków na porost i zagęszczenie włosów. Zachęcamy do kontaktu oraz umawiania wizyt w naszym białostockim gabinecie.

– zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego
– zabiegi z użyciem preparatu dr. Cyj