Herbak

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna 2023-04-03T16:34:20+00:00

Zabiegi medycyny estetycznej w Białymstoku

Medycyna estetyczna to dział medycyny, którego celem jest zapewnienie wysokiej jakości życia ludzi zdrowych, w której niebagatelną rolę odgrywa profilaktyka starzenia się skóry przy użyciu nieinwazyjnych lub w niewielkim stopniu inwazyjnych zabiegów, często z wykorzystaniem współczesnych zdobyczy technologicznych. Przeprowadzamy popularne zabiegi odmładzające oraz rewitalizujące dla skóry oraz włosów.

Pierwsze oznaki starzenia się skóry, szczególnie w obrębie twarzy, zaczyna się ok. 25. roku życia. Wówczas można zaobserwować osłabienie włókien kolagenowych oraz zdolności tkanek do regeneracji, które prowadzą do wiotczenia, mniejszej sprężystości oraz pojawienia się zmarszczek. Proces ten jest nieunikniony, ale umiejętna pielęgnacja oraz korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej może wspomóc opóźnianie starzenia się skóry.

Rewitalizacja i odmładzanie
Pacjentki oraz pacjentów z Białegostoku i nie tylko, którym zależy na poprawie elastyczności oraz jędrności skóry, zachęcamy do kontaktu oraz skorzystania z oferty jednego z naszych gabinetów medycyny estetycznej w Białymstoku. Zabiegi odmładzające oraz rewitalizujące, także na włosy, przeprowadzane są w jednym z naszych gabinetów w Białymstoku przez lekarza specjalistę, który korzysta m.in. z laserowych metod opóźniania oznak starzenia się twarzy. Rewitalizacja i odmładzanie pod okiem lekarza specjalizującego się m.in. w medycynie estetycznej pomogą zredukować zmarszczki mimiczne, wypełnić bruzdy czy wymodelować usta i zagęścić włosy. Zachęcamy do kontaktu oraz umawiania się na konsultacje.