Herbak
PRX T-33 2023-04-03T15:28:49+00:00

Zabiegi – PRX T-33

PRX-T 33 to produkt służący do biorewitalizacji skóry, którego działanie może opóźnić proces starzenia się oraz redukować problemy dermatologiczne skóry. Formuła PRX T-33 została opracowana przez włoską dermatolog Roksanę Castellanę, która połączyła w jedno znane w medycynie substancje: kwas TCA, wodę utlenioną oraz kwas kojowy. Szybko się okazało, że opracowany w laboratorium związek ma korzystny wpływ na skórę oraz zmiany trądzikowe. PRX T-33 stał się więc jedną z metod biorewitalizacji i odmładzania skóry oraz usuwania skutków chorób skórnych.

Zabiegi przy użyciu wspomnianego produktu wykonywane są w naszym gabinecie medycyny estetycznej w Białymstoku. Pacjenci, którzy zgłoszą nam chęć skorzystania z tego rodzaju kuracji odmładzającej lub usuwającej trądzik mogą spodziewać się efektów w postaci lepszej sprężystości i nawilżenia skóry, odbudowę jej głębokich warstw, redukcji przebawień, a nawet zmniejszenia widoczności blizn czy rozstępów na ciele i twarzy.

W naszym gabinecie medycyny estetycznej w Białymstoku, oprócz biorewitalizacji twarzy przy użyciu PRX-T 33 wykonujemy także inne zabiegi odmładzające, tj. Iniekcje toksyną botulinową czy kwasem hialuronowym. Zachęcamy do kontaktu oraz umawiania się na bezpłatne konsultacje w jednej z naszych białostockich klinik.