Herbak
Zabiegi Estetyczne 2023-04-03T16:40:32+00:00

Zabiegi medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna ma dzisiaj wiele do zaoferowania. Jest jednocześnie szybko rozwijającym się działem, z którego dobrodziejstw korzystają pacjenci pragnący zadbać o swoją urodę oraz samopoczucie. Dzięki nieinwazyjnym lub mało inwazyjnym zabiegom możliwe jest usuwanie przebarwień, redukcja oznak starzenia się oraz modelowanie twarzy i innych obszarów ciała. Jako specjaliści medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem proponujemy szereg profesjonalnych zabiegów, które przeprowadzane są po konsultacji z pacjentem, ustaleniem jego priorytetów i doborem odpowiedniej metody.

Medycyna estetyczna – jakie oferuje zabiegi?
Jednym z popularniejszych zabiegów wykonywanych w naszym gabinecie w Białymstoku, jest wstrzykiwanie przy użyciu mikroigły botoksu. Iniekcja toksyny botulinowej to sposób na redukcję zmarszczek, szczególnie w obrębie twarzy, a także popularna metoda profilaktyczna, przeciwdziałająca pojawianiu się oznak starzenia. Pacjenci korzystający z naszych usług często decydują się także na zabiegi z kwasem hialuronowym, czyli substancją naturalnie występującą w naszym organizmie. Dzięki tej metodzie możliwe jest m.in. wypełnianie bruzd nosowo-wargowych, modelowanie ust oraz owalu twarzy czy kształtu nosa.

Pacjenci poszukujący innych metod na odmłodzenie skóry mogą umówić się w naszym gabinecie również na mezoterapię igłową. Jest to zabieg polegający na wprowadzeniu pod skórę preparatów o działaniu rewitalizującym, regenerującym i pobudzających produkcję kolagenu. Mezoterapia igłowa może być stosowana na twarz, szyję, dekolt, dłonie, uda oraz inne okolice. Zabiegi przy użyciu mikroigieł wykonuje się także na skórę głowy – w tym przypadku celem jest zapobieganie wypadaniu oraz zagęszczenie włosów.

Zabiegi na twarz, ciało i włosy
Wszystkie oferowane zabiegi przeprowadzane są przez wykwalifikowanych specjalistów w sterylnych warunkach oraz przy użyciu przebadanych i bezpiecznych preparatów. Kontaktując się z nami umówicie się na konsultację, podczas której dobierzemy odpowiedni zabieg, omówimy jego przebieg, jak i efekt, jaki chcecie osiągnąć.