Herbak
Zmiany skórne 2023-04-03T15:52:22+00:00

Laseroterapia – Zmiany skórne


Medycyna estetyczna jest tym działem medycyny, który może pomagać pacjentom, którzy chcą się pozbyć nieestetycznych zmian skórnych, tj. brodawki, pieprzyki czy włókniaki. Ich występowanie na ciele lub w obrębie twarzy często wiąże się u pacjentów z dyskomfortem – gabinety medycyny estetycznej dysponują jednak narzędziami oraz technologiami, które pomagają w usunięciu problemu.

Wyposażenie naszych klinik w Białymstoku pozwala nam zaoferować pacjentom zabiegi polegające na pozbywaniu się brodawek, pieprzyków i wyrośli przy użyciu laseroterapii. Laserowe usuwanie zmian skórnych polega na nakierowaniu na problematyczny obszar wiązki i “odparowaniu” narośli. Laseroterapia zmian skórnych pozwala na precyzyjne działanie ograniczające się wyłącznie do wskazanego obszaru.

Pozbywanie się brodawek czy pieprzyków tą metodą jest bezbolesne i wykonywane w miejscowym znieczuleniu. Sam zabieg nie trwa długo, a pacjent poddany mu nie musi przechodzić rekonwalescencji. Zapraszamy do kontaktu i umawiania darmowych konsultacji w naszym gabinecie medycyny estetycznej w Białymstoku.

– zmiany o typie włókniaków
– brodawki wirusowe
– wyrośla skórne