Herbak
Botox 2023-04-03T15:26:47+00:00

Zabiegi – botox

Toksyna botulinowa, którą potocznie nazywa się po prostu botoksem, wykorzystywana jest powszechnie do redukcji zmarszczek w obrębie twarzy. Botoks jest jednym z częściej wykorzystywanych w gabinetach medycyny estetycznej środków, które niwelują bruzdy i które mają jednocześnie działanie profilaktyczne w kontekście powstawania oznak starzenia się skóry.

Jak działa botoks?

Działanie toksyny botulinowej wprowadzanej do wybranej części ciała przy użyciu mikroigły polega na zablokowaniu przewodnictwa nerwowo-mięśniowego w miejscu wstrzyknięcia. Zabieg iniekcji botoksu rozluźnia skórę i może prowadzić do zmniejszenia się widoczności zmarszczek oraz zmniejszyć ryzyko powstawania kolejnych.

Medycyna estetyczna w Białymstoku

Na zabiegi z botoksu i redukcję zmarszczek mogą się Państwo umówić w jednym z naszych gabinetów medycyny estetycznej w Białymstoku. Wizyta, podczas której zostanie wstrzyknięta toksyna botulinowa jest poprzedzona konsultacją z lekarzem specjalistą, który ustali czy nie ma przeciwskazań do przeprowadzenia procedury iniekcji botoksu.

– usuwanie zmarszczek mimicznych twarzy (kurze łapki, zmarszczki poprzeczne czoła, „lwia bruzda”, zmarszczki „królicze” nosa, zmarszczki wokół ust)
– unoszenie kącików ust
– lifting dolnej części twarzy, redukcja tzw. „chomiczków”
– lifting Nefretete
– leczenie migrenowych bólów głowy
– leczenie nadpotliwości pach, dłoni i stóp
– leczenie bruksizmu