Herbak
Kwas hialuronowy 2023-04-03T15:27:06+00:00

Zabiegi – Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy, występujący naturalnie w skórze i odpowiada m.in. za jej sprężystość. Wykorzystywany jest także w gabinetach medycyny estetycznej. Iniekcje z kwasu hialuronowego pomagają w redukcji zmarszczek na twarzy oraz są wykorzystywane np. do wypełnienia i uniesienia opadających kącików ust.

Wraz z wiekiem dochodzi do obniżenia poziomu tego organicznego związku chemicznego występującego w komórkach skóry. Prowadzi to do osłabienia włókien kolagenowych, a co za tym idzie, także do utraty sprężystości skóry. Zabiegi kwasem hialuronowym na twarz mogą pomóc w przywróceniu sprężystości i odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry.

Wspomniane zabiegi, takie jak podniesienie twarzy czy wypełnianie kącików ust przy użyciu kwasu hialuronowego wykonujemy w naszych gabinetach medycyny estetycznej w Białymstoku. Nasi lekarze oraz specjaliści korzystają z tej metody także w przypadku, kiedy pacjenci zgłaszają chęć wygładzenia bruzd nosowo-wargowych, modelowania i wypełniania ust oraz owalu i konturu twarzy. Wśród zabiegów, które wykonujemy znajduje się także modelowanie i korygowanie nosa poprzez wstrzykiwanie tego naturalnego budulca skóry. Zachęcamy do kontaktu oraz umawiania wizyt w naszym białostockim gabinecie medycyny estetycznej.

– wypełnianie bruzd nosowo-wargowych
– wypełnianie bruzd „marionetki”
– modelowanie i wypełnianie ust
– unoszenie kącików ust
– modelowanie owalu twarzy
– modelowanie kształtu nosa