Herbak
Mezoterapia skóry głowy 2023-04-03T17:01:39+00:00

Zabiegi – Włosy

Zdrowe, gęste włosy dodają urody, budują poczucie wartości i świadczą o naszym stanie zdrowia. Niestety czasami dochodzi do ich stopniowej utraty związanej z różnymi stanami patologicznymi. Zagęszczanie włosów jest metodą, z której chętnie korzystają osoby mające problem z ich nadmiernym wypadaniem, prowadzącym do widocznych ubytków w obrębie głowy. Wywołuje to u pacjentów dyskomfort i często poczucie bezsilności. Ten problem można rozwiązać za pomocą zabiegów oferowanych przez lekarzy medycyny estetycznej, dermatologów i trychologów.

Jednym ze sposobów, znacznie poprawiającym ich kondycję, jest mezoterapia igłowa skóry głowy.

Mezoterapia skóry głowy
Mezoterapia skóry głowy polecana jest osobom mającym problemy z wypadaniem włosów i łysieniem. Nadmierna utrata włosów jest problemem zarówno mężczyzn, jak i kobiet.

Mezoterapia skóry głowy jest również znakomitą propozycją dla osób, które zauważyły pogorszenie się kondycji włosów oraz dla osób chcących poprawić wygląd, gęstość i jakość włosów.

Zabiegi polegają na ostrzykiwaniu skóry głowy preparatami stymulującymi wzrost włosów i zapobiegającymi ich wypadaniu, a także osoczem bogatopłytkowym. Poprzez podawanie, drogą mikronakłóć, skóry głowy specjalistycznych preparatów, witamin oraz nowoczesnych substancji polipeptydowych i czynników wzrostu, można poprawić odżywienie włosów, zatrzymać ich wypadanie, a nawet spowodować odrost utraconych włosów.

Podczas zabiegu następuje regeneracja struktury, odbudowa i wzmocnienie struktury włosa.

Zabieg ten cieszy się bardzo dużą popularnością, ponieważ przynosi szybkie i widoczne efekty rewitalizacyjne, co wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie Pacjentów.