O blogu

To nie będzie łatwe. 

Witam Rodziców moich pacjentów, samych Pacjentów oraz wszystkich, którzy z różnych powodów zdecydowaliście się tutaj zajrzeć.

Blog w swoim założeniu będzie nietypowy. Nie będzie tylko o naczyniakach, bliznach czy chirurgii jakby można się było spodziewać. Poza pracą mam codzienne życie, trochę pasji którymi postaram się dzielić. Dookoła nas dzieje się wiele spraw na które postaram się zwrócić Państwa uwagę i przekazać mój punkt widzenia.

Każdego dnia walczę z różnymi chorobami i przypadłościami moich pacjentów, ale też prowadzę cichą walkę ze swoimi słabościami (obżarstwo), próbuje trenować i przygotowywać się do nowych wyzwań (z tyłu głowy mam start w Iron Man). Tak więc będzie o pacjentach (anonimowo), mojej osobistej walce, podróżach tych dalekich i bliskich. Z racji niewielkiej ilości czasu wpisy będą publikowane niezbyt często, chyba że się rozkręcę.

Wszystkie wpisy są moimi osobistymi poglądami i nie są wytycznymi czy pewnikami. Jak każdy człowiek mogę nie mieć racji, czy możecie Państwo się ze mną nie zgadzać.

Serdecznie zapraszam do lektury i śledzenia bloga.

Adam Hermanowicz 

2018-12-10T07:28:10+00:00